суббота, 1 августа 2015 г.

Odessa Photo DiaryWell, yes… We have to admit that our “holidays” were a biiiiit too long. There were reasons but past is past. Now we’re in a charging mode, we relax after some changes in our lifes (that will be covered in one of the upcoming posts) and continue to gain energy ‘cause we’ll need in autumn a lot. However, let’s solve the problems as they come because this post is dedicated to a small trip to Odessa, not to the discussion of how hard life can be.
So, Odessa. Oh, Odessa! This city constantly makes people fall in love with it and we are not an exception. Have to say, that Odessa is incredibly special for us. It was here where in 2011 four friends became family with two other freaks. That’s why coming back to Odessa is always a pleasure. Since we came when it was INCREDIBLY hot, our trip became a so-called gastro-tour. Of course, we couldn’t visit all the new places during 3 days, but still we can highly recommend the following ones: Kompot, Forty Five. Booze & Bakery, Cooper Burgers (the best burgers ever, no jokes!), Tishina. Espresso Bar. Those of you who prefer the concept of art-space with delicious coffee (with no pay for time spent) should definitely visit Dom Kultury Les, situated right at the city centre.
As always, time flew by so fast but this time we will not wait for 3 years to come back and enjoy sea breeze, tasty food and walking around unknown streets at night.
AND a friendly reminder! There’s only one months of summer left, live it to max and remember that the best is always yet to come! 

Ну так, так… ми маємо це визнати – наші «канікули» тріііішечки затягнулися. Не будемо виправдовуватися, кажучи, що на то існували свої причини, вже що було, то й було… Зараз ми вже знаходимося у стадії перезарядження батарей, продовжуємо відпочивати після певних змін у житті (про це ми обов’язково розповімо в одному з наступних постів) та набираємося нових сил, бо вони нам ой як знадобляться восени. Але, будемо вирішувати проблеми по мірі іх надходження, адже цей пост присвячений маленькому тріпу в Одесу, а не розмовам про те, як нам всім складно жити.
Так от – Одеса! Ах, Одеса… кожен раз вона продовжує всіх закохувати в себе і ми не виключення. Варто сказати, що це місто дуже особливе для нас, бо саме тут, в 2011 році, маленька компанія з 4х друзів перетворилася на сім'ю, до якої приєдналися ще 2 такі ж крейзі людини. Тому повертатися в це магічне місто – неповторне задоволення. Оскільки цього разу ми приїхали і потрапили в таку ж НЕПОВТОРНУ спеку, прогулянки зводилися до так званого «гастро – туру». Звісно, що за ті 3 дні ми не змогли відвідати всі нови заклади, як ніяк за час нашої відсутності їх відкрилося чимало, але з тих що ми таки відвідали сміливо можемо порекомендувати такі як: Компот, Forty Five. Booze & Bakery, Cooper Burgers (ось тут найсмачніші бургери на всій планеті, і це не жарт!), Тишина. Espresso Bar. Любителям закладів з концепцією арт-простору і смачною кавою (без плати за час) пряма дорога в Будинок Культури Ліс, який знаходиться в самому центрі міста.
Як завжди це буває, вікенд в Одесі пролетів як оком змигнути, але цього разу ми не будемо чекати ще 3 роки щоб повернутися і знову насолодитися морським повітрям, нічними прогулянками незнайомими вулицями та смачною їжею.
І нагадуємо! Залишився тільки один місяць літа, так проведіть його як слід , але не засмучуйтесь, найцікавіше ще попереду!

All yours,
GBTS x

  
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий